Kontakt


 

Zapraszamy do kontaktu:

MK OKNO sp. z o.o.

Pleśna 410, 33-171 Pleśna

Telefon: +48 14 679 89 48

E-mail: biuro@mkokno.pl

SEKRETARIAT

Dorota Cygan

Telefon: +48 603 274 002

E-mail: dcygan@mkokno.pl

Anna Szkotak

Telefon: +48 882 131 607

E-mail: aszkotak@mkokno.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

Dawid Cygan - Dyrektor Handlowy

Telefon: +48 606 180 615

E-mail: cygan@mkokno.pl

Sławomir Cyboran - Główny Specjalista d/s Sprzedaży

Telefon: +48 664 028 755

E-mail: scyboran@mkokno.pl

Adrian Witek - Specjalista d/s Sprzedaży

Telefon: +48 603 754 012

E-mail: awitek@mkokno.pl

Maksymilian Witek - Specjalista d/s Sprzedaży

Telefon: +48 882 131 601

E-mail: mwitek@mkokno.pl

Ewelina Śliwa - Handlowiec wewnętrzny

Telefon: +48 534 032 468, +48 14 679 89 48

E-mail: esliwa@mkokno.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

Piotr Korzeniowski - Specjalista d/s Obsługi klienta

Telefon: +48 530 213 777

E-mail: pkorzeniowski@mkokno.pl

Języki: polski / francuski

Mateusz Kulig - Specjalista d/s Obsługi klienta

Telefon: +48 575 290 278

E-mail: mkulig@mkokno.pl

Języki: polski / angielski

Paweł Klimowski - Specjalista d/s Obsługi klienta

Telefon: +48 534 051 954

E-mail: pkimowski@mkokno.pl

Języki: polski / 

Justyna Paleczek - Specjalista d/s Obsługi klienta

Telefon: +48 533 930 576

E-mail: jpaleczek@mkokno.pl

Języki: polski / francuski

Kinga Szumlańska - Specjalista d/s Obsługi klienta - urlop

Telefon: +48 603 594 013

E-mail: kszumlanska@mkokno.pl

Języki: polski / niemiecki

 

DZIAŁ LOGISTYKI

Krzysztof Wójtowicz - Kierownik Działu Logistyki

Telefon: +48 534 085 487

E-mail: kwojtowicz@mkokno.pl

Język: polski / angielski

Wojciech Łątka - Z-ca Kierownika Działu Logistyki

Telefon: +48 533 921 049

E-mail: wlatka@mkokno.pl


Formularz kontaktowy

*
*
*
© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone przez MK Okno Sp. z o.o.