O firmie

HISTORIA

MK OKNO sp. z o.o. istnieje od 2000 roku. Siedziba mieści się w Pleśnej koło Tarnowa. Produkcja stolarki odbywa się w dwóch świetnie wyposażonych halach produkcyjnych o powierzchni ponad 1000m2. Zatrudniając około 50 osób, firma należy do grona największych pracodawców lokalnych. Spółka w stosunkowo krótkim czasie zdobyła rynki Małopolski, Podkarpacia i Lubelszczyzny. Swoje wyroby sprzedaje bezpośrednio we własnych punktach sprzedaży oraz poprzez sieć dealerska. Znaczna część produkcji eksportowana jest na rynek szwajcarski, niemiecki, austriacki, francuski oraz włoski.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE PRODUKCYJNE

Firma MK OKNO wykorzystuje w produkcji najnowsze technologie. Nasze linie montażowe składają się z nowoczesnego sprzętu czołowych europejskich producentów – firm: FIMTEC i PREZMET, w tym sterowanych numerycznie obrabiarek i pił do cięcia. Całością zarządza system komputerowy WHnet firmy WINKHAUS.

SZEROKI ASORTYMENT

MK OKNO wytwarza energooszczędne okna i drzwi z PCW wykorzystując profile renomowanych europejskich producentów: Profine Polska oraz Brügmann Polska. Dzięki dobrze wyposażonej hali produkcyjnej firma wytwarza okna w systemach 5 i 6 - komorowym o dowolnych wymiarach, jedno i wieloskrzydłowe, a także o kształtach nietypowych, jak koła, łuki, trójkąty w kolorze białym, w kolorach imitujących drewno, a także w okładzinach aluminiowych. W oknach montowane są szyby firmy Pilkington oraz Pressglass. Są to szyby o zredukowanej przenikalności cieplnej i akustycznej, przeciwsłoneczne, bezpieczne i antywłamaniowe oraz lustrzane i ornamentowe. W zakresie okuć okiennych i drzwiowych partnerem spółki jest firma Winkhaus Polska. Poza okuciami standardowymi, stolarka może być wyposażona w dodatkowe funkcje zwiększające komfort użytkowania, takie jak:  hamulce rozwarcia skrzydła, stopniowanie uchyłu, blokady obrotu klamki i wiele innych. Firma MK OKNO korzysta także z okuć firmy ROBA SA, jedynego polskiego producenta okuć obwiedniowych do stolarki otworowej.

Stolarka aluminiowa produkowana jest w systemie Aluprof zimnym i ciepłym . Wykonywane są drzwi, witryny, fasady, okna, drzwi przesuwne i uchylno-przesuwne we wszystkich kolorach z palety RAL oraz kolorach malowanych strukturalnie. W ofercie posiadamy także konstrukcje ognioodporne, dymoszczelne, ogrody zimowe, bramy garażowe a także rolety, żaluzje, moskitiery oraz parapety

TRANSPORT I MONTAŻ STOLARKI

Firma posiada również osobny dział zajmujący się transportem wyprodukowanych okien oraz kilka wyspecjalizowanych ekip montażowych dokonujących pomiarów i montażu oraz renowacji stolarki .

GWARANCJA PRODUCENTA

Na swoje produkty MK OKNO udziela 5-lat gwarancji.

DOBRE PERSPEKTYWY NA PRZYSZŁOŚĆ

Firma stale się rozwija. W krótkim czasie, dzięki przemyślanej i trafnej strategii a także dbałości o zadowolenie klienta osiągnęła poziom średnich producentów stolarki PCV w Polsce i w dalszym ciągu zamierza się intensywnie rozwijać. Naszym celem jest pozyskanie nowych rynków zbytu dla naszych produktów a także rozwijanie współpracy z obecnymi klientami. Planujemy wprowadzanie systemu jakości ISO , stworzenie nowych przedstawicielstw handlowych a także stałe podnoszenie atrakcyjności naszej oferty a także jakości wyrobów.

 

 

 

 

 

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone przez MK Okno Sp z o.o.